Pobeda u TC Dejan Milojević protiv OKK

OKK Beograd – Čačak94 Quantox 80:101 (28:31 20:18 21:24 19:28)

Nakon 4 vezana poraza naš tim je išao na megdan OKK Beograd-u u TC Dejan Milojević. Na početku meča i kroz celu prvu četvrtinu napadi obe ekipe su bili veoma raspoloženi i u prvom periodu viđeno je čak 59 poena, ali naš tim je slavio u tom periodu meča. Druga četvrtina donela je malo jače odbrane i nakon 20 minuta igre otišlo se sa 48:49 u korist našeg tima. Stefan Lakić vukao je tim u prvom poluvremenu i bio najefikasniji naš igrač.

Ekipa je znala da je veoma bitno način na koji će se ući u drugo poluvreme s obzirom da mlada ekipa OKK-a je izašla veoma agresivno i pokušala da nametne svoj ritam. Ipak naš tim je bio dovoljno pribran i držao kontrolu nad utakmicom. Svi igrači daju veliki doprinos, posebnno raduje dobra rola Majstorovića koji je bio dugo van terena. U četvrtom periodu naša ekipa pokazuje i zrelost i fokus i nije dozvolila pad koncentracije koje se dešavao u prethodnim mečevima. Sve u svemu odlična partija našeg tima koji je zabeležio 12. pobedu. Sledeće nedelje u goste nam dolazi ekipa Zdravlja iz Leskovca i nadamo se da u prvom meču na domaćem terenu nakon velikog uspeha na kupu i ove pobede, naša publika će doći i pomoći nam da nastavimo pobednički niz. Meč je na programu 9. marta, subota, od 18h u hali kraj Morave.

OKK Beograd: Milenković, Nekić 7, Marković 17, Vukčević 16, Paunović, Dragojević 2, Pavlović, Pantelić 14, Radaković 3, Gačić 6, Petrović 23

Čačak94 Quantox: Dodić 7, Pulliam 15, Grojić 12, Pešaković 2, Lakić 23, Majstorovć 8, Gašić 8, Pantić, Danilović 15, Dumić 11