Poraz u Somboru od ekipe Joker

KK Joker Sombor – KK Čačak94 Quantox 87:79

Katastrofalno su izabranici Đorđa Mićića ušli u meč, a epilog takvog pristupa bio je rezultat 32:7 na kraju prve četvrtine! Uspeli su naši momci da se trgnu i u drugom kvartalu da povežu konce i da pobede drugu četvrtinu sa 17 razlike, i to uz primljenu trojku u poslednjoj sekudni prvog poluvremena. Na velikoj pauzi plus 8 za domaćina.

U drugo poluvreme se ušlo sa dosta energije, čak se stiglo i na posed razlike, ali ipak naši momci nisu imali dovoljno snage da naprave potpun preokret i ostvare novu pobedu. Pobeda i to prva i KLS za ekipu Nikole Jokića.

U nađim redovima najefikasniji su bili Pulijam sa 17, Majstorović sa 14, Danilović sa 13 i Grojić sa 11 poena. Pešaković i Lakić dodali su po 8, Gašić 5 i Dodić 3. U domaćem sastavu Jugović je brojao do 21, Lugić je postigao 17, a Brbaklić 14 koševa.

Ekipi Joker želimo puno sreće u nastavku prvenstva, a naša ekipa se okreće ekipi Slobode koja je sledeći protivnik našem timu u hali kraj Morave.